facebook
Musi
Musi

Oferta

Protezy kończyn dolnych

Wykonujemy protezy tymczasowe służące do nauki chodzenia i ostateczne kończyn dolnych dla wszystkich poziomów amputacji:

- Protezy uzupełniające stopę
- Protezy podudzia
- Protezy uda
- Protezy przy wyłuszczeniu w stawie biodrowym

Zapewniamy optymalny dobór typu protez, technologii wykonania i użytych materiałów do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Podstawowa wersja protezy podudzia zbudowana jest z laminowanego leja z żywicy metodą podciśnieniową, łącznika rurowego, stopy typu SACH, kosmetyki zewnętrznej oraz zawieszenia KBM lub PTB. Dodatkowo wykonujemy leje protezowe z użyciem wewnętrznych lei silikonowych, copolymerowych oraz poliuretanowych z zamkiem lub zaworem jednokierunkowym itp., produkcji renomowanych firm zagranicznych.

W przypadku amputacji na poziomie uda wykonujemy leje protez czworoboczne jak również wzdłóżno-pośladkowe z użyciem modularnych przegubów jednoosiowych z zamkiem (kolana bezpiecznego) jak również dla pacjentów o większym stopniu mobilności kolan bez zamka czteroosiowych, siedmioosiowych mechanicznych , hydraulicznych i pneumatycznych oraz dynamicznych stóp z włókna węglowego, stóp z regulacją obcasa i stóp wieloosiowych.